Abd Doları : 5,73 Euro : 6,39
10 Temmuz 2020 Cuma 14:43
Kategoriler
Alışveriş Sepetim
Sepetiniz boş..
Üye Girişi
Email :
Şifre :
   
Üye Ol | Şifremi Unuttum
Markalar
Son Eklenen Ürünler
Tablet Klor 20kg- Kayalar KimyaTablet Klor 10kg- Kayalar Kimya%90 Granül Klor 50kg- Kayalar Kimya%90 Granül Klor 20kg- Kayalar Kimya%90 Granül Klor 10kg- Kayalar KimyapH Düşürücü, Granül, 25kgpH Düşürücü, Granül, 10kg%56 Granül Klor 50kg- Kayalar Kimya%56 Granül Klor 18kg- Kayalar Kimya%56 Granül Klor 10kg- Kayalar KimyaPAR 56 - General 300W/12V Yedek LambaPAR 56 - ECO 300W/12V Yedek Lamba100W/12V Flat LambaLED 12V/25W Yeşil LambaLED 12V/25W Kırmızı Lamba
Son Gezdiğiniz Ürünler
Henüz Gezdiğiniz Ürün Bulunmuyor
Haberler
Antimic ile maksimum hijyen! Antimic ile maksimum hijyen!
Anket
Henüz anket oluşturulmamış
Kısayol Bilgisi
Güvenlik İlkeri
Sayfalar
» Satış Sözleşmesi
» Teslimat ,İade ve Garanti Koşulları
» Hakkımızda
» Güvenlik
» Sıkça Sorulanlar
» Tüketici Hakları
» İletişim Bilgileri
Duyurular
Antimic ile maksimum hijyen!
08 Nisan 2011 Cuma 23:43
Nanoteknoloji ürünü Antimic ile toplu kullanıma açık havuzlarda hijyen sağlamak artık çok daha kolay...

 

Havuz Duvarları ve Çevresinde 3-6 Ay
Antimikrobiyal Etki!
 
Antimic: Nano-teknolojik koruma kalkanı
Antimic, uygulandığı tüm yüzeylerde bilinen bakteri, virüs ve mikropları yok eden ve üremelerini durduran güçlü etkiye sahip bir antimikrobiyal koruyucu ajandır. Uygulandığı yüzeyleri renksiz, kokusuz ve toksik olmayan nano boyutta küçük kalkanlar ile kaplayarak bakterilerin tutunmasını engeller ve uzun süreli etkisi sayesinde üremelerine de engel olur. Antimic hemen hemen her yüzeye uygulanabilir ve etkisi diğer temizlik ürünlerine kıyasla çok daha uzun sürelidir.
 
Koruyucu nano kalkanlar sayesinde yüksek koruma performansı
Antimic, uygulandığı yüzeylerde ince file yapıda bir koruyucu tabaka oluşturur. Antimic’in farklı yüzeylerdeki kalıcılığı, farklı uygulamalarda, ulusal ve uluslar arası birçok laboratuarda yapılan testler sayesinde ispatlanmıştır.
 
Antimic ürün grubu, en üst standartlarda antimikrobiyal koruma sağlarken, insan yada hayvan sağlığına ve doğaya zarar vermeyen çözümler sunmaktadır.
 
Malzemenin doğaya ve insan sağlığına (cilde temas) uygunluğu ulusal ve uluslar arası üniversitelerde yapılan testlerle ispatlanmış ve malzemenin toksik olmadığı, doğaya zararlı herhangi bir ağır metal içermediği raporlanmıştır.

Sabancı Üniversitesi’nden onaylı güvence
Antimic, Sabancı Üniversitesi laboratuarlarında Türk Bilim Adamlarınca geliştirilmiştir.
 
          Havuzlarda Antimic Kullanımı
Antimic aklınıza gelebilecek her türlü yüzeye uygulanabilme özelliğine sahip olduğundan havuz yüzeyinde, havuz çevresindeki yürüme ve güneşlenme alanlarında, havuz duşlarında, saunalarda ve diğer toplu kullanıma açık alanlarda rahatlıkla uygulanabilmektedir.
 
Duvarlarda Yosunlanmayı Önler
Özellikle havuz boşken yapılan sezon öncesi temizliğinde Antimic önemli faydalar sağlayabilir. Havuz duvarlarına ve tabanına sezon öncesinde yapılacak bir Antimic uygulaması sezon boyunca duvarlarda yosun oluşumu problemini ortadan kaldırmada oldukça etkili olacaktır. Antimic bir havuz kimyasalı olmayıp kesinlikle doğrudan suya katılarak kullanılmaz ve hiçbir geleneksel havuz kimyasalının yerine geçmez.
 
Mantara Karşı Etkilidir
Toplu Kullanıma açık havuzlardaki en büyük sıkıntılardan birisi uzun süreli hijyenin sağlanmasıdır. Havuz çevresinde dolaşan kişilerin ayaklarında, terlik ve ayakkabılarında bulunan mikroplar diğer kullanıcıların sağlığını da tehdit etmekte ve çeşitli enfeksiyonlara neden olabilmektedir. Antimic havuz duvarları dışında havuz çevresinde çıplak ayak ile temas edilen yüzeylere, şezlong ve sandalyelere de güvenle uygulanabilir. Bu durumda dışarıdan gelebilecek her türlü zararlı mikroorganizma Antimic ile kaplı yüzeye temas ettiği anda etkisiz hale gelecektir ve Antimic uygulanan yüzey aşındırıcı kimyasallar ile temizlenmediği sürece 3-6 ay arasında etkinliğini gösterecektir. Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

 

Bu haber 4673 kez okundu.

Sayfa Üretim Süresi 0.02 Saniye..
Gizlilik İlkesi | Satış Sözleşmesi | Güvenlik İlkeleri | Hakkımızda | Sıkca Sorulan Sorular | Tüketici Hakları | İletişim | Site Haritası | Etiketler
Bu site, Nora Medya E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır. © 2010 Her Hakkı Saklıdır İzinsiz Kopyalanamaz